umów się na wizytę

tel. 517 206 318

Najlepsza para dentystów w Mińsku Mazowieckim

Klinika EDENTICA w Mińsku Mazowieckim stawia na jakość oferowanych usług. Dentyści wchodzący w skład zespołu mogą pochwalić się bogatą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystywane przez dentystów nowoczesne i wysokogatunkowe materiały w połączeniu ze stale podnoszonymi kwalifikacjami zapewnią Państwu najwyższy standard leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez stomatologów. Zapraszamy do naszego gabinetu w Mińsku Mazowieckim.


Personel kliniki EDENTICA w Mińsku Mazowieckim tworzą następujący dentyści:

Piotr Stucki dentysta Mińsk Mazowiecki

Lekarz Dentysta Piotr Stucki

Absolwent Uniwersytetu Medycznego Medycznego w Łodzi. Po ukończeniu studiów odbył staż i zdobywał umiejętności w renomowanej klinice stomatologii estetycznej i chirurgii szczękowo twarzowej w Bydgoszczy. W Mińsku Mazowieckim praktykuje jako dentysta od 2008 roku. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii i protetyce. Jest bardzo lubiany przez małych pacjentów.

MAłgorzata Stucka dentysta Mińsk Mazowiecki

Lekarz Dentysta Małgorzta Stucka

Pochodzi z Mińska Mazowieckiego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jako lekarz dentysta specjalizuje się w ortodoncji i stomatologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

 

Nasi dentyści zapraszają na wizytę. Klinika EDENTICA w Mińsku Mazowieckim zapewnia zdrowy uśmiech.